جوانرود هه وال

TPL_KH_LANG_KH_MOBILE_DESKTOP TPL_KH_LANG_KH_MOBILE_REGISTER TPL_KH_LANG_KH_MOBILE_LOGIN

۲۴ جنگنده پیشرفته روسی تحویل عراق شد

منابع عراقی از تحویل ۲۴ جنگنده پیشرفته روسی به این کشور و عملیاتی شدن آنها طی روزهای آینده علیه تروریست‌های داعش خبر دادند.

 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه المصدر نیوز، یک منبع آگاه در دفتر فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق اعلام کرد: عراق طی روزهای گذشته 24 جنگنده پیشرفته از روسیه تحویل گرفته است و این جنگنده ها طی هفته آینده عملیاتی خواهند شد.

این منبع بیان کرد: کارشناسان و متخصصان روسی خلبانان عراقی را برای هدایت این جنگنده ها آموزش داده اند و خلبانان آماده پرواز با جنگنده ها برای حمله به مراکز داعش و آزاد سازی مناطق اشغالی از لوث این گروهک تروریستی هستند.

منبع عراقی تاکید کرد: نیروهای مسلح و نیروی هوایی ارتش طی ساعات گذشته چندین روند بالگرد روسی که اخیرا وارد عراق شده است را تحویل گرفته اند.نیروهای مسلح همچنین سلاح های سنگین، متوسط و سبک بسیار پیشرفته تحول گرفته اند و پس از پایان دوره های آموزش کار با این سلاح ها از سوی کارشناسان سلاح ها روانه میادین جنگ شده اند.

1387 - 1391 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی جوانرود هه وال می باشدو هر گونه برداشت مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

TPL_KH_LANG_MOBILE_TOP TPL_KH_LANG_MOBILE_SWITCH_DESKTOP

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای این دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از این قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .